• تور اروپای استاد ناظری به همراه گروه دستان (تهیه بلیت)
   استاد شهرام ناظری به همراه گروه دستان تور پاییزی در پنج شهر اروپایی خواهند داشت. این برنامه در شهرهای کلن، برلین، بروکسل، گوتبرگ و ا
  کنسرت استاد شهرام ناظری با گروه دستان در اروپا
  گروه دستان از اواخر نوامبر و اواسط دسامبر (دی ماه) تور کنسرت‌هایی را به همراه شهرام ناظری در اروپا برگزار می‌کند. 

  ایمیل :
  موبایل :
  آثار خبر و گزارش
  گفتگو و مقاله خانه دوستداران
   

  آواز ناظری ها در چهلستون می‌پیچد


  کنسرت بزرگ شهرام و حافظ ناظری ۱۶ و ۱۷ شهریور ماه در کاخ چهلستون اصفهان برگزار می شود.
  به گزارش ایمنا، تور کنسرت آواز پارسی‌ استاد شهرام ناظری و حافظ ناظری پس از استقبال حدود ۲۰ هزار نفری در تهران و شیراز، به اصفهان می رسد. این برنامه شامل اجرای قطعاتی از داستان فریدون و ضحاک شاهنامه فردوسی‌ به همراه گزیده ای از کنسرت ناگفته و قطعات خاطره‌انگیز شهرام ناظری است و در روزهای پنجشنبه ۱۶ و جمعه ۱۷ شهریور ماه در کاخ چهلستون برای اولین بار در اصفهان برگزار خواهد شد.
  ویژگی بی‌ نظیر این برنامه که با همکاری "موسسه مانا نقش" برگزار خواهد شد، همنشینی و تجلی‌ پیوند میراث ملموس و ناملموس یونسکویی ایران است. ایران تاکنون ۳۳ عنوان میراث ملموس و ناملموس خود را در فهرست میراث جهانی‌ ثبت کرده است که از این تعداد ۲۲ اثر در فهرست میراث ملموس و ۱۱ اثر در فهرست میراث ناملموس جهانی است.
  در اجرای برنامه آواز پارسی‌، جلوه‌های متعددی از میراث و مشاهیر ثبت جهانی‌ ایران مانند کاخ چهلستون، موسیقی‌ سنتی ایران، نقالی، ساز زورخانه، اشعار شاهنامه فردوسی و اشعار مولانا نقش دارد.
   

  علاقمندان برای شنیدن صدای این پدر و پسر هنرمند می توانند با تهیۀ بلیت از وب سایت رسا کنسرت به آدرس زیر مراجعه کنند
  تاریخ درج :  1396/6/5
  منبع :  خبرگزاری ایمنا